První prohra kadetů v lize
Závěrečné kolo softballové Ligy kadetů se uskutečnilo o uplynulém víkendu v Pardubicích. Do turnaje jsme vstupovali s vědomím, že účast na Finálovém turnaji už máme jistou. To nám umožnilo trochu experimentovat se sestavou a dát větší prostor hráčům na méně tradičních postech. I díky tomu se víkend stal nejen soutěžní zkouškou, ale i cennou zkušeností pro celý tým.