Novinky

Žákyně na vítězné vlně

Třetí kolo Ligy žákyň divize Morava proběhlo o víkendu 25.5.-26.5.2024 na hřišti Cats Brno v Brně na Pastvinách. Do Brna se opět sjelo všech 6 týmů divize.

Boj s přírodou

3. kolo 3. ligy mužů se uskutečnilo o víkendu 25.5. - 26.5.2024 na našem domácím hřišti v Brně-Novém Lískovci. Na domácí půdě jsme přivítali celky Tigers Kostelec nad Orlicí, Falcons Hradec Králové a Locos Břeclav "C".

Nezbyl na kameni kámen

Třetí kolo Ligy kadetů se uskutočenilo o uplynulém víkendu v Pardubicích. Dlouho dopředu jsme věděli, že hlavně neděle bude pro nás náročná.

Ženy doma přivítaly návštěvy z Prahy

O uplynulém víkendu odehrály naše ženy na domácí půdě další čtyři zápasy 2. ligy. V sobotu do Brna zavítala Čechie Praha a v neděli záloha Joudrs Praha.

Slabá pálka

Již pátý turnaj Moravské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli v Břeclavi. Naši nejmladší nastoupili postupně proti Břeclavi a Kunovicím.

Bronz z druhého kola

Druhé kolo Coachballové ligy se uskutečnilo v sobotu 18.5.2024 v Kunovicích. Opět se sjelo 6 týmů rozdělených do dvou základních skupin.

Kadetky na domácí půdě

Druhý hrací víkend mají za sebou naše kadetky v Superlize. Hrálo se na domácím hřišti v Brně-Novém Lískovci.

Oslabení žáci

O uplynulém víkendu 11.5.-12.5.2024 bylo na pořadu 2. kolo Ligy žáků, které se odehrálo v Kunovicích. Bohužel jsme na tento turnaj odleli v hodně improvizované sestavě.

Muži vstoupili do 3. ligy

První kolo 3. ligy mužů jsme z důvodu nedostatku hráčů vynechali. Do letošní 3. ligy jsme tak vstoupili až druhým kolem o uplynulém víkendu v Břeclavi.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner