Novinky

Skvělý start v Moravské lize TeeBallu

V sobotu 2. prosince 2023 jsme se zúčastnili prvního turnaje Moravské ligy TeeBallu 2024 ve Sportovní hale TJ Lokomotivy Břeclav, a musíme říct, že to byl dobrý začátek do nové sezóny! Naši hráči podali skvělé výkony, což nám přineslo výborné výsledky.

SK Sever Brno na festivalu SportLife!

Přijďte na náš stánek do pavilonu "V" na veletrhu SportLife na brněnském výstavišti.

Zimní příprava - tréninky v tělocvičnách

Od pondělí 16.10.2023 se softballové tréninky přesouvají do tělocvičen.

Kadeti bez porážky

O uplynulém víkendu 7.10. - 8.10.2023 jsme s kadety odehráli v Praze na Joudrs poslední letošní turnaj ligy. Na začátku sezony jsme měli ambice vyšší, nakonec jsme hráli turnaj o 10. místo. Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 týmů rozdělených do dvou základních skupin.

Žákyně těsně pod bednou

Naše žákyně vyhrály svoji divizy Morava a zajistily si tak postup na Finálový turnaj Ligy žákyň, který se uskutečnil o víkendu 7.10. až 8.10.2023 v Pardubicích.

Kadetky ovládly turnaj o umístění

V termínu 30.9. až 1.10.2023 jsme pořádaly v Lize kadetek turnaj o umístění (11. místo). Na závěrečný turnaj se přihlásily 4 týmy ze všech koutů republiky.

BeeBall Day se opět vydařil

Již devátý ročník akce BeeBall Day / Den se softballem proběhl ve čtvrtek 28.9.2023. Tradičně proběhla akce na softballovém hřišti v Brně-Novém Lískovci. Pro účastníky bylo připraveno několik dovednostních stanovišť.

Historie se opakuje

O prodlouženém víkendu 22.9. - 24.9.2023 se v Praze v areálu Eagles uskutečnilo Mistrovství ČR v CoachBallu, kam postoupilo 12 nejlepších týmů z CoachBallové ligy. V letošním roce se ligy zúčastnilo 36 celků. My jsme na mistrovství postoupili přímo z prvního místa v divizi Morava.

Dvě výhry, přesto čtvrtí

Závěrečné kolo základní části odehráli kadeti o víkendu 16.9. - 17.9.2023 v Pardubicích. Do Pardubic jsme se vydali vlakem. Z Brna je to rychlejší a pohodlnější. A až v Pardubicích dostaví nadchod přímo z nádraží, tak i přesun do Krtkovi arény bude rychlejší.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner