Novinky

Den se softballem podruhé

Na Den dětí 1. června jsme pořádali již podruhé v tomto roce akci Den se softballem na našem softballovém hřišti v Brně-Novém Lískovci. V rámci akce proběhly i 2 turnaje školních lig.

Zbytečné chyby

Třetí kolo Ligy žáků divize Východ se uskutěčnilo v Pardubicích v Krtkově aréně o posledním květnovém víkendu. Tradičně se sjelo 5 týmů, které sehrály základní skupinu a následně boje o konečné umístění.

50 na 50

Již třetí kolo Ligy kadetek, divize Morava se uskutečnilo 27.5. a 28.5. v Břeclavi. Čtyři moravské a jeden slovenský tým se utkali systémem každý s každým.

4x Snails a dost… :-)

O víkendu 27. – 28. 5. 2023 nás čekal další druholigový víkend a rozpis ČSA nám připravil 4 utkání s týmem Snails Kunovice. V sobotu jsme se utkaly na domácí půdě v Novém Lískovci a v neděli pak na „území“ soupeřek v Kunovicích.

Zlatá jízda teeballistů pokračuje

Již čtvrtý turnaj Moravské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli 21.5.2023 v Břeclavi. Kunovice opět přijely se dvěma týmy.

Ženy Severu ve 2. ČSL žen – dvě prohry, DVĚ VÝHRY !!

O víkendu 20. – 21. 5. 2023 jsme se s týmem žen opět zapojily do 2. ČSL žen. Na domácím hřišti nás nejdříve v sobotu čekal tým Tempa Praha "B" a v neděli pak Čechie Praha.

Porazili jsme budoucího vítěze

Na hřišti Joudrs Praha se o víkendu 21.5. - 22.5.2023 uskutečnilo již třetí kolo 2. ligy juniorů divize Východ. Třetího kola se zúčastnily čtyři týmy - 2 z Moravy a 2 z Čech.

Vezeme bramborovou

V sobotu 20. května proběhlo druhé kolo CoachBallové ligy, divize Morava v Blansku. Turnaje se zúčastnilo šest týmů rozdělených do dvou skupin. Na turnaji chyběla pouze Ostrava.

Juniorky poprvé na lize

Rozpis OPĚT nezklamal a tak do prvního utkání dne, jako každý předešlý rok, nastupujeme proti našemu odvěkému rivalovi týmu Snails Kunovice. Na prkno se staví Zuzka, která zápas drží do 5. směny, kdy se soupeř již tzv. "načasoval" a po sérií 3 hitů ji na prkně střídá Eliška H. Naše sestava je omlazena o kadetky, které se rozhodně v zápase nikterak "neztratily".

partner partner partner partner partner partner partner partner partner