Kadetky U16

Rozpis tréninků

Kalendář turnajů

Články

50 na 50

Již třetí kolo Ligy kadetek, divize Morava se uskutečnilo 27.5. a 28.5. v Břeclavi. Čtyři moravské a jeden slovenský tým se utkali systémem každý s každým.

Kadetky berou druhé místo

Druhé kolo Ligy kadetek se uskutečnilo o víkendu 6.5. - 7.5.2023 v Brně v areálu Hroch. I druhého kola se zúčastnilo všech pět týmů z divize Morava.

Počasí zlobilo

Kadetky měly o víkendu 15.4. - 16.4.2023 odehrát první kolo Ligy kadetek, divize Morava v Kunovicích. Ale počasí nebylo úplně pro…. Vytrvalý déšť od čtvrtka do sobotního ráno změnil kompletně rozpis turnaje v Kunovicích. Díky obětavé práci domácích Šneků na jejich hřišti se podařilo hřiště na neděli zprovoznit. Turnaj se tak mohl ve zhuštěné podobě odehrát. Ne na všech hřištích se to ale povedlo.

Kadetky na ˝domácím˝ turnaji

V sobotu 4.3.2023 jsme uspořádaly na "domácí" půdě 3. turnaj Moravské ligy kadetek. Domácí halové turnaje nepořádáme v Brně, ale již několik let v Městské sportovní hale v Otrokovicích. Jde o krásnou velkou halu za rozumný nájem. Brno by se v tomto směru mohlo v Otrokovicích hodně inspirovat. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy - vedle nás, Snails Kunovice, Cats Brno a Locos Břeclav.

Další články