CoachBall U11

Rozpis tréninků

Kalendář turnajů

Články

Padli jsme až ve finále

V neděli 10.3.2024 jsme se zúčastnili 3. turnaje Moravské ligy CoachBallu, který se konal v Břeclavi. Byla to pro nás velká výzva, protože předešlé dva turnaje jsme vyhráli a byli jsme tak trochu pod tlakem.

CoachBallisté na vítězné vlně

Ve sportovní hale TJ Lokomotivy Břeclav se v neděli 18. února 2024 odehrál druhý turnaj Moravské ligy CoachBallu, který přinesl napínavé zápasy a skvělou atmosféru. Náš tým coachballistů se na turnaji ukázal v plné síle i přes jedno zaváhání. Druhé turnaje se zúčastnily pouze 3 týmy. Hrálo se tak každý s každým dvakrát.

Dobrá pálka coachballistů

První turnaj Moravské ligy CoachBallu se uskutečnil v sobotu 13.1.2024 ve Starém Městě. Pořadatelé ze Snails Kunovice připravili skvělý turnaj pro 6 týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin.

Historie se opakuje

O prodlouženém víkendu 22.9. - 24.9.2023 se v Praze v areálu Eagles uskutečnilo Mistrovství ČR v CoachBallu, kam postoupilo 12 nejlepších týmů z CoachBallové ligy. V letošním roce se ligy zúčastnilo 36 celků. My jsme na mistrovství postoupili přímo z prvního místa v divizi Morava.

Další články