Kadeti U16

Rozpis tréninků

Kalendář turnajů

Články

Zbytečné chyby a slabá pálka

Druhé kolo Ligy kadetů divize východ se uskutečnilo o víkendu 13.5. - 14.5.2023 na hřišti Falcons Hradec Králové. Do Hradce se opět sjelo pět týmů, takže se hrálo systémem každý s každým. My jsme přijeli na turnaj oslabeni o několik klíčových hráčů.

První turnaj, první místo

Víkend 22.4. - 23.4.2023 sliboval krásné slunečné počasí, na rozdíl od předešlého víkendu. A tak jsme s čistou hlavou vyrazili směr Kunovice na první kolo Ligy kadetů, divize východ. V naší divizi hraje 5 týmů a každý turnaj by se měl hrát systémem každý s každým. Za nás nejspravedlivější systém, kde se nedá moc spekulovat.

Poslední halový turnaj kadetů

Kadeti odehráli svůj poslední halový turnaj v rámci Moravské ligy v neděli 5.3.2023 ve Starém Městě. I tento turnaj měl tradiční složení - Brno, Kunovice, Břeclav. V plánu bylo jet v plném počtu, abychom mohli vyzkoušet různé posty. Bohužel těsně před turnaje několik hráčů odpadlo.

Kadeti ovládli druhý turnaj Moravské ligy

Druhý halový turnaj Moravské ligy kadetů se opět odehrál v Břeclavi, a to v neděli 22.1.2023. Turnaje se zúčastnily tři týmy. I díky menšímu počtu týmů se mohly odehrát plnohodnotné zápasy.

Další články