Kadeti U16

Rozpis tréninků

Kalendář turnajů

Články

Kadeti bez porážky

O uplynulém víkendu 7.10. - 8.10.2023 jsme s kadety odehráli v Praze na Joudrs poslední letošní turnaj ligy. Na začátku sezony jsme měli ambice vyšší, nakonec jsme hráli turnaj o 10. místo. Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 týmů rozdělených do dvou základních skupin.

Dvě výhry, přesto čtvrtí

Závěrečné kolo základní části odehráli kadeti o víkendu 16.9. - 17.9.2023 v Pardubicích. Do Pardubic jsme se vydali vlakem. Z Brna je to rychlejší a pohodlnější. A až v Pardubicích dostaví nadchod přímo z nádraží, tak i přesun do Krtkovi arény bude rychlejší.

Začali jsme s hřištěm pod vodou

O víkendu 26.8. - 27.8.2023 jsme na domácím hřišti pořádali čtvrté kolo Ligy kadetů, divize Východ. Opět se turnaje zúčastnilo všech 5 týmů, a to bylo zárukou kvalitního softballu. Naše divize je velmi vyrovnaná a herní rozdíly mezi prvním a posledním v tabulce jsou minimální. Ale počasí nám nepřálo.... I když předpověď počasí hlásila, že by nemělo pršie, tak 20 minut před prvním zápasem přišla docela slušná průtrž.

Postup do semifinále byl blízko

Od pátku 23.6. do neděle 25.6.2023 proběh Open Pohárů kadetů. Letošní pohár se konal po roční pauze, když v loni se pro nezájem týmů nekonal. Před turnajem jsme se dostatečně posílili třemi pick-up hráči. Z hradeckých Falcons nás posílil Vojta Obršál a z Locos Břeclav duo reprezentantů - David Havlíček a Ondra Hnátek.

Další články