Novinky

Nezbyl na kameni kámen

Třetí kolo Ligy kadetů se uskutočenilo o uplynulém víkendu v Pardubicích. Dlouho dopředu jsme věděli, že hlavně neděle bude pro nás náročná.

A je to zlomený

Druhé kolo Ligy kadetů se uskutečnilo o víkendu 4.5. - 5.5.2024 v Kunovicích. Oproti prvnímu kolu klesl počet týmů na 4. Hrálo se tak nejdříve v základní skupině a pak o konečné umístění.

Stříbro z domácího turnaje

Předposlední dubnový víkend jsme pořádali na domácím hřišti 1. kolo Ligy kadetů, divize Východ. Ale na konec dubna to vůbec nevypadalo. Počasí si s námi pěkně hrálo, v sobotu hřiště pod vodou. A v neděli zima, kdy to už bylo na hraně hratelnosti. Ale zvládli jsme to.

Vyrovnaný turnaj

Neděle 3.3.2024 byla softballově hodně nabitá. Vedle kadetek a teeballu hráli i kadeti, který svůj 2. turnaj Moravské ligy odehráli opět v hale ve Starém Městě.

Příjemné překvapení

I kadeti už zahájí sérii v Moravské lize. V neděli 14.1.2024 jsme se zúčastnili prvního turnaje ligy ve Starém Městě. Vedle našeho celku se turnaje zúčastnily dva týmy z pořadatelských Kunovic a Břeclav.

Kadeti bez porážky

O uplynulém víkendu 7.10. - 8.10.2023 jsme s kadety odehráli v Praze na Joudrs poslední letošní turnaj ligy. Na začátku sezony jsme měli ambice vyšší, nakonec jsme hráli turnaj o 10. místo. Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 týmů rozdělených do dvou základních skupin.

Dvě výhry, přesto čtvrtí

Závěrečné kolo základní části odehráli kadeti o víkendu 16.9. - 17.9.2023 v Pardubicích. Do Pardubic jsme se vydali vlakem. Z Brna je to rychlejší a pohodlnější. A až v Pardubicích dostaví nadchod přímo z nádraží, tak i přesun do Krtkovi arény bude rychlejší.

Začali jsme s hřištěm pod vodou

O víkendu 26.8. - 27.8.2023 jsme na domácím hřišti pořádali čtvrté kolo Ligy kadetů, divize Východ. Opět se turnaje zúčastnilo všech 5 týmů, a to bylo zárukou kvalitního softballu. Naše divize je velmi vyrovnaná a herní rozdíly mezi prvním a posledním v tabulce jsou minimální. Ale počasí nám nepřálo.... I když předpověď počasí hlásila, že by nemělo pršie, tak 20 minut před prvním zápasem přišla docela slušná průtrž.

Postup do semifinále byl blízko

Od pátku 23.6. do neděle 25.6.2023 proběh Open Pohárů kadetů. Letošní pohár se konal po roční pauze, když v loni se pro nezájem týmů nekonal. Před turnajem jsme se dostatečně posílili třemi pick-up hráči. Z hradeckých Falcons nás posílil Vojta Obršál a z Locos Břeclav duo reprezentantů - David Havlíček a Ondra Hnátek.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner