Žákyně U13

Rozpis tréninků

Kalendář turnajů

Články

Žákyně už začaly v pátek

Žákyně začaly 4. kolo Ligy žákyň už v pátek 26.8. zápasem proti pořádajícím Locos Břeclav.

Zlato z Evropského poháru

Letos jsme se po tříleté nucené pauze díky covidu opět v termínu 15.8. - 19.8.2023 zúčastnili Evropského poháru - European Massimo Romeo Youth Tournament pro hráčky a hráče do 13 let v italském Collecchiu. A bylo na co navazovat. V roce 2018 jsme dovezli bronzové medaile, v roce 2019 stříbrné. Pak přišel covid a šňůra byla přerušena.

Velmi dobrý výkon na Poháru žákyň

Poslední víkend před prázdninami se družstvo žákyň lehce uvolnilo ze školy již v pátek a rozehráli jsme vrchol jarní části sezóny – Open Pohár žákyň U13. Turnaj jsme spolupořádali s Olympií Blansko a tak se páteční a část sobotního programu základních skupin odehrál na hřišti v Novém Lískovci. Takto prestižní událost náš areál hostil poprvé a nervozita tak byla také na straně pořadatelů. Bohužel jsme před turnajem přišli o hráčky z důvodu zranění nebo školních výletů. Naštěstí se podařilo včas domluvit symbiózu se Snails Kunovice, kteří obdobně z nedostatku hráček museli svoji účast odmítnout. A byl to oboustranně vydařený nápad.

Žákyně na domácím turnaji

Sobota 3. a neděle 4. 6. patřilo domácí hřiště Pod Plachtami žákyním. Pořádali jsme další kolo ligy dívek do 13 let. Na sobotu má trenérské duo posilu v podobě Gabči z našeho Áčka žen. Gába je nadhazovací oporou žen i juniorek, takže logicky dostala na povel všechny hráčky na prkně a mentorským přístupem je provázela celý den.

Další články