Kadetky na ˝domácím˝ turnaji

V sobotu 4.3.2023 jsme uspořádaly na "domácí" půdě 3. turnaj Moravské ligy kadetek. Domácí halové turnaje nepořádáme v Brně, ale již několik let v Městské sportovní hale v Otrokovicích. Jde o krásnou velkou halu za rozumný nájem. Brno by se v tomto směru mohlo v Otrokovicích hodně inspirovat. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy - vedle nás, Snails Kunovice, Cats Brno a Locos Břeclav.

Úvodní duel jsme sehrály s Kunovicemi. První turnajový zápas nám ale vůbec nevyšel. Možná jsme ještě trochu spaly. V obraně to bylo takové neslané, nemastné. V útoku naše pálka spala hlubokým spánkem. Prohrály jsme 1 : 9.

Druhý zápas jsme hrály proti Locos Břeclav. Holky z Břeclavi po loňské premiéře žákyň, postavily letos i kadetek. A to je dobře, další dívčí tým na Moravě. Průběh zápasu byl úplně jiný než proti Kunovicím. Intenzivní budíček asi zabral. Dařilo se nám jak v poli, tak na pálce.Utkání jsme vyhrály 7 : 0.

V brněnském derby jsme nastoupily proti Cats. První polovina zápasu byla velmi vyrovnaná. Oba týmy předváděly hlavně dobrou práci v obraně. Ve druhé polovině utkání jsme začaly dominovat více na nadhozu. Rovně i náš útok zabral a vyhrály jsme 6 : 2. Z "domácího" turnaje si tak odvážíme 2. místo.

Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

Průběžné pořadí Moravské ligy kadetek na webu ČSA

FOTOGALÉRIE

Sdílet článek
partner partner partner partner partner partner partner partner partner