Poslední halový turnaj kadetů

Kadeti odehráli svůj poslední halový turnaj v rámci Moravské ligy v neděli 5.3.2023 ve Starém Městě. I tento turnaj měl tradiční složení - Brno, Kunovice, Břeclav. V plánu bylo jet v plném počtu, abychom mohli vyzkoušet různé posty. Bohužel těsně před turnaje několik hráčů odpadlo.

Úvodní zápas jsme sehráli s domácími Kunovicemi. Na nadhozu se postupně vystřídali tři nadhazovači. Rovněž v poli jsme trochu experimentovali. Průběh utkání byl vyrovnaný a velmi rychlý. Za 80 minut jsme stihli plných 7 směn. Vyhráli jsme těsně 5 : 4.

Druhý duel na turnaji jsme odehráli proti Locos Břeclav. Soupeř se ujal hned v první směn vedení 0 : 1. Nám se podařilo srovnat v dohrávce druhé směny na 1 : 1. Až do čtvrté směny to byl více měně souboj nadhazovačů. Ani my, ani Locos neskórovali na domácí metě. Na začátku páté směny uděláme bohužel několik zbytečných chyb v poli a Břeclav toho hned využívá a dvakrát doběhne na domácí metu. Nám se nedaří obsadit mety. I přes silný nápor v dohrávce sedmé směny už výsledek nedokážeme otočit. Prohráváme 1 : 3. Škoda, zápas to byl, až na pátou směny hodně dobrý. A to i přesto, že jsme hráli v oslabené sestavě.

Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

Průběžné pořadí Moravské ligy kadetů na webu ČSA

FOTOGALÉRIE

Sdílet článek
partner partner partner partner partner partner partner partner partner