Déšť a výhra

O víkendu 6. - 7. 5. 2023 jsme na domácím hřišti odehrály další zápasy z 2. ligy žen, ale NE všechny. Sobota byla totiž ve znamení deště.

Celý den, kdy jsme se neustále snažily dát hřiště do hratelného stavu, což se nám ze začátku i dařilo, by se nakonec dal okomentovat jen hláškou z filmu "Na samotě u lesa": "Chčije a chčije!". Přes veškeré úsilí se nám s Radotínem podařily odehrát jen necelé 4 směny z prvního zápasu a pak byl celý hrací den ukončen pro nepřízeň počasí a nehratelnost hřiště. Oba zápasy byly odloženy na náhradní termín 24.6.2023.

V neděli se již počasí umoudřilo a v 10:00, podle plánu nastupujeme proti týmu Painbusters Most. Na prkno se staví Terka D., která nakonec odháže všech 7. směn. Na pálce se nám daří pár pěkných hitů, které však střídají naše nevýrazné odpaly do vnitřního pole. Přesto všechno je zápas velmi vyrovnaný až do 5. směny, kdy dovážíme 2 body. Soupeřkám se však daří body dovážet průběžně a tak nakonec vítězí 2 : 9.

Druhý zápas dne je již zcela v naší režii. Z prkna vše jistí Hamr. Naše první i druhá obrana je zahraná bez bodu, čímž plníme plán z předešlého roku na 200 % ... :o) Navíc náš útok je řekla bych až "masivní" ... v první směně dovážíme 11 bodů. Ve třetí pak přidáváme další dva a zápas je tak ukončen ve směně 4. za stavu 13 : 2 v náš prospěch. Tímto zaznamenává Sever Brno PRVNÍ HISTORICKOU VÝHRU ve 2.lize žen.

"SLÁVA, SLÁVA, HURÁ, HURÁ, NAZDÁÁÁR!!" ... a jen tak dále!

Výsledky a průběžné pořadí 2. ČSL žen na webu ČSA

FOTOGALÉRIE

Sdílet článek
partner partner partner partner partner partner partner partner partner