Novinky

Teeballisti bez porážky

Již pátý turnaj Moravské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli 11.6.2023 v Kunovicích. Domácí Snails postavili do turnaje rovnou tři týmy.

Zlatá jízda teeballistů pokračuje

Již čtvrtý turnaj Moravské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli 21.5.2023 v Břeclavi. Kunovice opět přijely se dvěma týmy.

Teeballisti poprvé na domácí půdě

Poslední dubnový den se uskutečnil již 3. turnaj Moravské ligy TeeBallu. Šlo o první venkovní turnaj letošní sezóny a zároveň o první turnaj této kategorie na našem domácím hřišti. Do Brna přijeli pouze hráči z Kunovic, kteří dali dohromady dva týmy. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát.

Vydřené vítězství

V neděli 19.2.2023 vyrazily naše malé naděje na 2. turnaj Moravské ligy TeeBallu, který se uskutečnil v Charvatské Nové Vsi v Břeclavi. Po jednom týmu jsme měli my a domácí Locos Břeclav. Kunovice tradičně přijely ve velkém počtu rovnou se dvěma týmy. A to měly jarní prázdniny.

Naše malé naděje na scéně

V neděli 15.1.2023 zahájily svoji soutěž naše malé softballové naděje. Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se ve Sportparku Rybníček uskutečnil první turnaj Moravské ligy TeeBallu 2023. Celkem se turnaje zúčastnily čtyři týmy - SK Sever Brno, Locos Břeclav a domácí Snails Kunovice postavily rovnou dva celky - Žluté a Modré.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner