Novinky

Mladé naděje sbírají zkušenosti

V neděli 3.3.2024 se uskutečnil již 3. turnaj Moravské ligy TeeBallu v Kunovicích. Prostor jsme dali opět mladším hráčům a spíš než o výsledek nám šlo o sbírání herních zkušeností.

BeeBallisti na TeeBallu

Druhý turnaj Moravské ligy TeeBallu se opět uskutečnil v Břeclavi v neděli 21.1.2024. Po prvním turnaji stáli trenéři před důležitou otázkou, zda neposunout hraniční hráče rovnou do coachballu a tým teeballu doplnit z našich nejmenších beeballistů. Po diskuzi jsme došli k závěru, že většinu hraničních hráčů přesuneme do coachaballu a prostor dáme nejmenším nadějím.

Skvělý start v Moravské lize TeeBallu

V sobotu 2. prosince 2023 jsme se zúčastnili prvního turnaje Moravské ligy TeeBallu 2024 ve Sportovní hale TJ Lokomotivy Břeclav, a musíme říct, že to byl dobrý začátek do nové sezóny! Naši hráči podali skvělé výkony, což nám přineslo výborné výsledky.

Teeballisti bez porážky

Již pátý turnaj Moravské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli 11.6.2023 v Kunovicích. Domácí Snails postavili do turnaje rovnou tři týmy.

Zlatá jízda teeballistů pokračuje

Již čtvrtý turnaj Moravské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli 21.5.2023 v Břeclavi. Kunovice opět přijely se dvěma týmy.

Teeballisti poprvé na domácí půdě

Poslední dubnový den se uskutečnil již 3. turnaj Moravské ligy TeeBallu. Šlo o první venkovní turnaj letošní sezóny a zároveň o první turnaj této kategorie na našem domácím hřišti. Do Brna přijeli pouze hráči z Kunovic, kteří dali dohromady dva týmy. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát.

Vydřené vítězství

V neděli 19.2.2023 vyrazily naše malé naděje na 2. turnaj Moravské ligy TeeBallu, který se uskutečnil v Charvatské Nové Vsi v Břeclavi. Po jednom týmu jsme měli my a domácí Locos Břeclav. Kunovice tradičně přijely ve velkém počtu rovnou se dvěma týmy. A to měly jarní prázdniny.

Naše malé naděje na scéně

V neděli 15.1.2023 zahájily svoji soutěž naše malé softballové naděje. Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se ve Sportparku Rybníček uskutečnil první turnaj Moravské ligy TeeBallu 2023. Celkem se turnaje zúčastnily čtyři týmy - SK Sever Brno, Locos Břeclav a domácí Snails Kunovice postavily rovnou dva celky - Žluté a Modré.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner