Novinky

Oslabení žáci

O uplynulém víkendu 11.5.-12.5.2024 bylo na pořadu 2. kolo Ligy žáků, které se odehrálo v Kunovicích. Bohužel jsme na tento turnaj odleli v hodně improvizované sestavě.

Úspěch žáků na domácím turnaji

Poslední dubnový víkend jsme pořádali na domácím hřišti první kolo Ligy žáků, divize Morava. Počasí bylo výrazně lepší než před týdnem na kadetech.

Výhra, prohra, remíza

Předposlední březnovou neděli se sešel tým žáků doplněný o 2 žákyně a 4 coachballisty na 4. turnaji Moravské ligy žáků v Kunovicích.

Musíme zapracovat na obraně

V sobotu 2.3.2024 jsme se zúčastnili třetího turnaje Moravské ligy žáků ve Starém Městě. A musím říci, že to byla někdy záživná až vyčerpávající zkušenost. Naše účast v turnaji byla plná dramatických zvratů.

Výrazné zlepšení žáků

Úvodní turnaj Moravské ligy žáků nám na začátku ledna moc nevyšel. Druhý turnaj Moravské ligy se opět uskutečnil v Břeclavi v neděli 28.1.2024. Turnaje se tentokrát zúčastnil i tým z Vysočiny Hroši Havlíčkův Brod.

Úvodní turnaj se žákům moc nepovedl

V neděli 7.1.2024 jsme se sešli v hale TJ Lokomotivy Břeclav na 1. turnaji Moravské ligy žáků. Šlo o tradiční zimní zápolení našich hráčů s břeclavskými Locos a kunovickými Snails.

Žáci na domácí půdě

Poslední, páté, kolo Ligy žáků se odehrálo na našem domácím hřišti v termínu 9.9. - 10.9.2023. Do Brna zavítaly všechny týmy, které jsou v naší divizi Východ.

Zbytečné chyby

Třetí kolo Ligy žáků divize Východ se uskutěčnilo v Pardubicích v Krtkově aréně o posledním květnovém víkendu. Tradičně se sjelo 5 týmů, které sehrály základní skupinu a následně boje o konečné umístění.

První místo bylo na dosah

Druhé kolo Ligy žáků se uskutečnilo o víkendu 6.5. - 7.5.2023 v Kunovicích. Měli jsme z prvního kolo co napravovat. Poslední jsme zase skončit určitě nechtěli. V Kunovicích se opět utkalo pět týmů.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner