Novinky

Domácí stříbro

O víkendu 8. a 9. června se na našem domácím hřišti v Brně-Novém Lískovci uskutečnilo 3. kolo softballové Ligy juniorek. Turnaj přinesl napínavé momenty, nečekané zvraty a pestrou škálu výsledků.

Za hranou hratelnosti

První turnaj Ligy juniorek se uskutečnil o víkendu 20.4.-21.4.2024 v Kunovicích. Po oba dva dny počasí vůbec nepřálo a už to bylo i za hratelností.

Zahraniční mise juniorek

O víkendu 26. – 27.7. 2023 jsme se s juniorkami SK Sever Brno vydaly až za hranice České republiky do Trnavy na Slovensko, kde jsme se zúčastnily 5. kola Ligy juniorek – divize Východ.

Doma bronzové

O víkendu 17. – 18. 6. 2023 jsme se s týmem juniorek zúčastnily, na našem domácím hřišti v areálu Pod Plachtami, 4. kola Ligy Juniorek – divize východ, a hned v úvodu je radno dodat, že velice úspěšně!! První utkání víkendu nám sice až tak úplně nevychází, ALE pak jsme již byly jako nezastavitelný VLAK!!

Juniorky Severu v Blansku

O víkendu 3. – 4.6.2023 jsme se zúčastnily 3. kola Ligy juniorek v Blansku. Náš, oproti loňsku, velmi omlazený tým, o loňské žákyně, rozhodně neudělal ostudu, a to přesto, že se nám žádný zápas nepodařilo dovést do vítězného konce … :-)

Juniorky poprvé na lize

Rozpis OPĚT nezklamal a tak do prvního utkání dne, jako každý předešlý rok, nastupujeme proti našemu odvěkému rivalovi týmu Snails Kunovice. Na prkno se staví Zuzka, která zápas drží do 5. směny, kdy se soupeř již tzv. "načasoval" a po sérií 3 hitů ji na prkně střídá Eliška H. Naše sestava je omlazena o kadetky, které se rozhodně v zápase nikterak "neztratily".

partner partner partner partner partner partner partner partner partner